TOP TRANS HIGHWAY s.r.o. | Horní Počaply 270, 277 03+420 311 104 477toptranshighway@seznam.cz

Category archive: Doprava

Autobusová doprava

Autobusová doprava

Divizi autobusů představují v první řadě zájezdové autokary LC – 956, které se řadí k nejčastěji používaným autokarům na středních a delších tratích a to jak u nás tak i v zahraničí. Autobusy mají kapacitu 52 míst a všechna sedadla jsou vybavena bezpečnostními pásy. Sedačky je možné pro lepší pohodlí cestujících vysunout do uličky. Vozy jsou vybaveny…

Doprava s posuvnými podlahami

Doprava s posuvnými podlahami

Pro zlepšení služeb v oblasti sypkých materiálů společnost disponuje návěsy s posuvnými podlahami pro přepravu sypkých materiálů a pevných nákladů. Oba návěsy značky SCHMITZ patří mezi nejnovější ve své třídě, jelikož byly vyrobeny v roce 2012.

Silo cisternová doprava

Silo cisternová doprava

Silo cisterny značky O.ME.PS využíváme pro přepravu stavebních hmot ve vnitrostátní dopravě i mezinárodní dopravě. Silo cisterny mají objem 39 m3.

Doprava se sklápěcími návěsy

Doprava se sklápěcími návěsy

Specializujeme se na přepravu sypkých materiálů vč. stavebních materiálů, zemědělských surovin po České republice i v rámci EU. Vlastníme sklápěcí návěsy značky PANAV, SCHMITZ. Jako doplňující činnost ke sklápěcím návěsům vlastníme čelní nakladač CATERPILLAR. Zakázky je tedy možné uskutečnit včetně nakládky.

Mezinárodní a vnitrostátní kamionová doprava

Mezinárodní a vnitrostátní kamionová doprava

Hlavní činností naší společnosti je mezinárodní a vnitrostátní kamionová přeprava. V případě mezinárodní přepravy se zaměřujeme především na západní a severní část Evropy ale také na sousední země. Díky rozsáhlému počtu vozidel, vlastníme tahače značky Man s plachtovými návěsy značek Schmitz, Kӧgel s nosností 26 t, dokážeme pokrýt i nároky větších zákazníků. Vozidla patří do…

Menu